10 Paź

Gala Poland Business Run

26 września 2018 roku w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego odbyła się uroczysta Gala Poland Business Run.

Gala była zwieńczeniem 7 edycji Poland Busines Run. Podczas spotkania wręczono statuetki i wyróżnienia sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację imponujących biegów w największych miastach Polski. Uroczystości dowodziła Prezes Fundacji Poland Business Run - Pani Agnieszka Pleti. Wśród zaproszonych gości był Prezydent Miasta Krakowa - Pan Jacek Majchrowski. W trakcie trwania gali po krótce przedstawiono jak wyglądały tegoroczne biegi, ile osób wystartowało i jaką kwotę udało się zebrać dla potrzebujących osób. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na zakup profesjonalnych wózków inwalidzkich oraz protez dla beneficjentów fundacji. Po części oficjalnej wieczór umilił gościom recital Piotra Orzechowskiego oraz pyszny poczęstunek przy lampce wina.

Wspomnijmy czym zajmuj się fundacja: "Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami."(https://polandbusinessrun.pl/).

Jak to się stało, że było nam dane uczestniczyć w tym miłym wydarzeniu? Już zdradzamy tajemnicę! :-) Otóż niebawem, w Krakowie na ul. Odrzańskiej 13 zostanie otwarte Centrum Rehabilitacji "Znowu w biegu" Fundacji Poland Business Run. Będzie to miejsce ukierunkowane głównie na rehabilitację, terapię i leczenie osób z różnymi niepełnosprawnościami, po amputacjach i innych urazach, aczkolwiek spektrum jego działania będzie szerokie i zdrowi ludzie także będą mogli korzystać z jego usług. W nowopowstałym centrum będą przyjmowali różni specjaliści, m.in. właśnie DIETETYK! Oto ta ważna wiadomość! TAK JEST, NA ULICY ODRZAŃSKIEJ POWSTAJE NASZE NOWE MIEJSCE. <3 Otwarcie wkrótce. Więcej szczegółowych informacji już niebawem! <3 :-)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ