03 Wrze

Sobota ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU

W miniony weekend, 1 września, w ostatnią sobotę wakacji, razem z Weroniką Czubernat (właścicielką gabinetu kosmetycznego Mecenat Piękna) zorganizowałyśmy w Brzesku SOBOTĘ ZDROWIA, PIĘKNA I RELAKSU.

Wydarzenie miało miejsce w wyżej wymienionym salonie kosmetycznym. Zainteresowane osoby mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, wykonać analizę masy i składu ciała oraz omówić z nami wyniki.

Ze strony Pani Weroniki, klientki mogły uzyskać informacje na temat depilacji pastą cukrową, otrzymać kosmetyczne rady oraz wypróbować darmową depilację wąsika, żeby przekonać się o skuteczności i delikatności tej metody.

Ponadto na odwiedzających czekał pyszny i zdrowy poczęstunek - można było skosztować pasztetu z cukinii, kulek mocy (wykonanych m.in. z banana, daktyli, płatków owsianych), tarty ze śliwkami oraz świeżych owoców.

Dodatkowo na klientów czekały karty rabatowe na wizyty w naszej poradni oraz na usługi w gabinecie kosmetycznym Mecenat Piękna. Wśród przybyłych osób rozlosowano także nagrody - z naszej strony darmowy plan żywieniowy (wygrywa Pani Natalia Borowy), a od Pani kosmetyczki darmową regulację i hennę brwi (wygrywa Pani Małgorzata Szydłowska). Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! :-)

Było nam bardzo miło wszystkich Państwa gościć. Mamy nadzieję, że jeśli w przyszłości uda nam się zorganizować podobne wydarzenie, możemy liczyć na Waszą obecność. ;-) Dziękujemy... i do zobaczenia! :-)

P.S. Zapraszamy do galerii zdjęć. :-)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ