13 Marz

Miasto Kobiet 2019 - Wieliczka

W ubiegłą sobotę, 9 marca, w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbyła się V edycja Miast Kobiet zorganizowana specjalnie dla Pań z okazji ich święta.

Bardzo mi miło, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu. Sobotnie popołudnie upłynęło w sympatycznej, kobiecej atmosferze. W czasie spotkania służyłam radą i odpowiadałam na wszelkie pytania dotyczące diet, odchudzania, żywności i innych kwestii dotyczących prawidłowego sposobu żywienia i zdrowego stylu życia. Każda z chętnych Pań mogła skorzystać z darmowej analizy masy i składu ciała oraz odebrać kartę rabatową uprawiniającą do zniżki na pierwszą wizytę z planem żywieniowym w gabinecie Pani Weroniki Kubas w Wieliczce. Serdecznie zapraszamy!

Na Panie czekało w tym dniu mnóstwo atrakcji. Jak na płeć piękną przystało, nie zabrakło czasu na makijaż, porady stylistki, sesje zdjęciowe i chwile relaksu. Moża było dowiedzieć się kilka słów na temat swojego typu sylwetki i urody, wykonać henne brwi, przygotować tonik do twarzy, zapozować przed obiektywem czy obejrzeć pokaz jogi twarzy.

Każde stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Z przyjemnością można było obserwować Panie, które celebrowały tego dnia swoje piękno i kobiecość. I służnie - przecież bez nas, KOBIET, świat nie byłby taki sam! Doceniajmy swoją siłę i czujmy się piękne na co dzień, nie tylko od święta. :-)

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.
fot. CKiT Wieliczka

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ